Wykonanie i montaż schodów drewnianych

Pod pozornie banalną czynnością wchodzenia lub schodzenia po schodach kryje się wiele złożonych problemów technicznych, które wpływają na bezpieczeństwo i stanowią o wygodzie osób korzystających ze schodów.

Wykonanie i montaż schodów drewnianych ma duży wpływ na bezpieczeństwo oraz wygodę ich użytkowników. Dobierając typ schodów powinniśmy uwzględnić komfort chodzenia po nich, co może mieć wyjątkowe znaczenie dla starszych ludzi.

Najbardziej wygodne będą proste schody, lecz zarazem zajmą najsporzej powierzchni. Możemy zastąpić je schodami zabiegowymi, których to konstrukcja pomoże oszczędzić powierzchnię na obydwu poziomach. Należy wybrać firmę która proponuje nam wykonanie oraz montaż schodów z dużą starannością i uwagą.

Nasze przedsiębiorstwo zajmujące się wykonaniem schodów drewnianych oferuje Państwu schody na zamówienie. Zatrudniamy stolarzy z wieloletnim doświadczeniem. Doradzimy, jaki rodzaj schodów oraz jakie wykonanie będzie najlepszym rozwiązaniem w Państwa domu. Przyjedziemy do Państwa i na miejscu dokonamy wszelkich pomiarów oraz udzielimy cennych rad i wskazówek. Następnie wykonamy schody w naszej stolarni, a gotowy produkt zamontujemy w miejscu docelowym w ciągu zaledwie jednego dnia.

Nasze schody wykonujemy zarówno z drewna krajowego, jak także z gatunków egzotycznych. Oferujemy wykonanie i montaż schodów drewnianych z drewna drzew liściastych, takich jak brzoza, dąb, klon, buk, jesion, orzech oraz wiśnia. Realne jest również użycie drewna egzotycznego, jest to jednakże związane z wyższym kosztem. Sporadycznie stosujemy gatunki drzew iglastych. Przed drewnem do budowy schodów stawiane są duże wymagania tyczące się jego jakości. Fragmenty nośne winny wykonane być z drewna I klasy jakości, stopnie mogą być skonstruowane z drewna II klasy.

Montaż schodów drewnianych zabiera niewiele czasu, ponieważ mają one lekką konstrukcję. W naszej ofercie znajdują się również balustrady drewniane, ewentualnie rozwiązania łączące drewno z innymi surowcami. Miejmy na uwadze, że schody wewnątrz budynku, prócz swojej podstawowej funkcji (czyli umożliwienia komunikacji pomiędzy kondygnacjami), pełnią również istotną funkcję dekoracyjną. Często stanowią centralny punkt salonu, powinny się zatem ładnie się z nim komponować.

Zdajemy sobie sprawę z tego że wszelkie czynności montażowe mogą być dla Państwa uciążliwe, dlatego zawsze stosujemy szybki i czysty jednodniowy montaż schodów przygotowanych wcześniej na stolarni.

Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów technicznych i przedstawienia wyceny.

Potrzebujesz fachowej porady, skontaktuj się ze nami.

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy.

lub napisz do nas - Formularz kontaktowy
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem