Montaż tarasów

Dzięki wieloletniej dystrybucji elementów zaawansowanych systemów firmy Twinson, w naszej ofercie znajduje się również montaż tarasów. Realizacja wielu projektów tego rodzaju sprawiła, że obecnie możemy poszczycić się ogromnym doświadczeniem, które przełożyło się na szybkość, sprawność i umiejętność poradzenia sobie z każdym projektem i znalezienia drogi do jego pełnej realizacji, niezależnie od tego, spełnienia jakich warunków wymaga właściwy montaż tarasów.

Tarasy Twinson montowane na zewnątrz wymagają dokładnego ich dostosowania do warunków atmosferycznych panujących w Polsce. Dzięki takiemu podejściu możemy zagwarantować państwu doskonałą ich stabilność i wykonanie, a zatem wysokie bezpieczeństwo każdego ich użytkowania. Dodatkowym atutem tarasów Twinson jest zastosowanie ukrytego systemu montażu, jak również brak konieczności impregnacji poszczególnych jego elementów.

Innego typu usługi z naszej oferty to:

  • konserwacje podłogi
  • pełne renowacje
  • naprawy

Wykonamy dla państwa każdy montaż tarasów, a zamawiając go, możecie być państwo pewni, że nasze doświadczenie i doskonałej jakości sprzęt przełożą się na oczekiwane przez państwa efekty naszych działań. Każdy nasz pracownik jest znakomicie przygotowany do powierzonych mu obowiązków i wykona swoją pracę zgodnie z założeniami i istniejącym harmonogramem. Aby zapewnić państwu odpowiednią jakość wykonanych prac i pewność ich trwałości, oprócz wykonania standardowego pomiaru wilgotności drewna, dokonujemy również profesjonalnego pomiaru odporności wylewki na ścinanie, wykonywane za pomocą urządzenia Pressomess.