Firma Wicanders stworzyła wyjątkowe podłogi drewniane trójwarstwowe, które na każdym etapie produkcji są tworzone w pełnej zgodzie z naturą.

Podłogi te świetnie nadają się do klejenia oraz sprawdzają się w montażu w systemie pływającym. Podłogi drewniane zostały wykonane z dębu lub jesionu. Drzewa te są niezwykle twarde, wytrzymałe i odporne na ścieranie. Deski podłogowe są strugane, ryflowane i bejcowane ręcznie.

Zaawansowane techniki szczotkowania, malowania i ukosowania wydobywają głębię i naturę drewnianej faktury, która następnie ożywa w projektowanych wnętrzach Państwa mieszkania czy domu. Wyrafinowany wygląd, bogactwo kolorów i ekologiczne walory maksymalnie podnoszą kreatywny i funkcjonalny potencjał, który drzemie w podłogach Wicanders.

Firma Wicanders oferuje trzy wyjątkowe kolekcje – Kentuchy, Manor House oraz Victoria. Linia Kentuchy przywołuje na myśl projekt antycznych podłóg – z jedynymi w swoim rodzaju wzorami. Linia Manor House doskonale pasuje do nowoczesnych pomieszczeń, które dzięki naszym podłogom zyskają bardziej klasyczny wymiar. Linia Victoria jest rustykalna, co oznacza, że przeniesie Państwa w zamierzchłe czasy – uzyskany efekt zużycia jest naprawdę niepowtarzalny.

Podłogi drewniane Wicanders cechuje niezwykłe bogactwo kolorów oraz wzorów. Dzięki temu mogą Państwo dopasować kolor podłogi do wystroju Państwa mieszkania czy domu. Z pewnością będą Państwo zadowoleni z zakupu solidnych podłóg drewnianych Wicanders, które przetrwają długie lata w niezmienionej formie.

Dekory Kentucky

Dekory Manor House

Dekory Victoria