Wśród nich wyróżniamy takie drzewa, jak: bambus o ciekawym rysunku, sucupira bengalska o czekoladowo-brązowej barwie, merbau o szlachetnej palecie czekoladowych odcieni oraz teak o dużej różnorodności odcieni, odporny na wodę, idealny do łazienek, saun i basenów. Naturalne parkiety Tamex z drewna egzotycznego są idealnym dopełnieniem każdego wnętrza. Nadają mu ciepło oraz niepowtarzalny charakter.

Drewno bambusowe i egzotyczne ma bardzo dużą trwałość, która sprawia, że podłogi drewniane są wytrzymałe oraz odporne na ścieranie i różnego rodzaju uszkodzenia. To wysokiej jakości produkty, które są niezwykle solidne. Podłogi z drewna egzotycznego cechuje oryginalna i niespotykana w naszych rodzimych gatunkach drewna kolorystyka. Głębokie kolory podłóg egzotycznych idealnie dostosują się do wnętrz o ciepłych odcieniach oraz ożywią pomieszczenia utrzymane w chłodniejszych barwach.

Do wyboru mają Państwo trzy dekory bambusowe – bambus karmelowy, bambus naturalny, bambus cynamonowy oraz cztery dekory egzotyczne – merbau czekoladowy, merbau, sucupira, teak. Na pewno wybierzecie Państwo dla siebie najlepsze podłogi, które skomponują się z wystrojem Państwa mieszkania czy domu. Podłogi drewniane Tamex staną się ozdobą każdego wnętrza i będą zachwycać Państwa oraz gości przez długie lata.

Prezentujemy Państwu przykładowe dekory z kolekcji naszych partnerów. Pełny wybór wzorów w ich rzeczywistych barwach i wymiarach znajdziecie Państwo w naszym salonie, gdzie nasi doradcy pomogą w wyborze podłogi do indywidualnych potrzeb.

Dekory bambusowe

Dekory egzotyczne