Schody

schody_schemat

Pod pozornie banalną czynnością wchodzenia lub schodzenia po schodach kryje się wiele złożonych problemów technicznych, które wpływają na bezpieczeństwo i stanowią o wygodzie osób korzystających ze schodów.

W epoce nowoczesnych technologii i materiałów drewno pozostaje podstawowym surowcem do produkcji schodów, wciąż zadziwiając swą kolorystyką, estetyką i trwałością.

Drewno dominuje, ponieważ można je z łatwością łączyć z innymi materiałami, przede wszystkim z metalem, szkłem, kamieniem czy cegłą.

Produkujemy schody drewniane na zamówienie, dopasowane stylem do Państwa potrzeb. Nie stosujemy żadnych gotowych rozwiązań które mogłyby w jakimkolwiek stopniu ograniczać nas do konkretnych materiałów czy wymiarów.

Materiał budulcowy na schody to drewno krajowe lub drewno egzotyczne. Potrafimy bez problemu wykonać stopnie dębowe,bambusowe lub inne wedle Państwa życzenia. Gotowe schody zostają wykonane na naszej stolarni, a następnie jest przeprowadzany dwudniowy, czysty montaż w miejscu docelowym.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wykonanie schodów drewnianych. Zapewniamy Państwu różnorodność rozwiązań technologicznych popartych profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem naszych stolarzy.

Proces produkcyjny zawsze poprzedzamy dokładnym pomiarem oraz wnikliwą analizą potrzeb naszych klientów. Z naszą pomocą bez trudu dokonacie Państwo wyboru materiału i rodzaju schodów.

Oferujemy także poręcze drewniane i balustrady lub rozwiązania bazujące na połączeniu drewna i metalu.

Zdajemy sobie sprawę z tego że wczelkie czynności montażowe mogą być dla Państwa uciążliwe, dlatego zawsze stosujemy szybki i czysty jednodniowy montaż schodów przygotowanych wcześniej na stolarni.

Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów technicznych i przedstawienia wyceny.

 

Drewno egzotyczne

schody_kolory_egzotyczne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drewno krajowe

schody_kolory_krajowe