Ipowood to światowy lider w dziedzinie produkcji oraz dystrybuowania pokryć podłóg drewnianych. Ipowood oferuje lite podłogi drewniane – wykonane na bazie drewna dębowego i egzotycznego. Kolekcję podłóg dębowych wyróżnia niepowtarzalna różnorodność, dzięki zastosowaniu takich technik jak: szczotkowanie, ryflowanie, zacieranie, barwienie oraz pracochłonna obróbka.

Podłogi drewniane Ipowood kreują klimat radości i ciepła, które przenoszą się na całe mieszkanie. Kolekcja dębowa to rozwiązanie ponadczasowe, które oprze się chwilowym trendom. Dąb, z uwagi na swoją twardość, sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Natomiast dzięki gatunkom takim, jak: merbau, teak, palisander czy orzech, w naszych domach zagości egzotyka i niegasnąca chęć poznawania świata.

Bambus prasowany to w pełni ekologiczny surowiec, który pochodzi z odległych plantacji. Tradycyjna metoda wykonania, polegająca na skręcaniu listew, a następnie ich prasowaniu pod dużym ciśnieniem, pozwala na przetworzenie tego niezwykłego materiału w twardą i solidną deskę podłogową. Dzięki temu nasze podłogi służą przez lata w niezmienionym kształcie.

Nasze lite podłogi drewniane mają wiele różnorodnych wzorów i kolorów, dzięki precyzyjnej obróbce materiałów. Wszystko po to, aby uzyskać wyjątkowy efekt wizualny, który sprosta nawet najbardziej wyrafinowanym gustom naszych Klientów. Z pewnością znajdą Państwo do swojego domu czy mieszkania najlepsze deski podłogowe, które odmienią wnętrza i nadadzą im jeszcze większej przytulności i elegancji.

Prezentujemy Państwu przykładowe dekory z kolekcji naszych partnerów. Pełny wybór wzorów w ich rzeczywistych barwach i wymiarach znajdziecie Państwo w naszym salonie, gdzie nasi doradcy pomogą w wyborze podłogi do indywidualnych potrzeb.

Dekory dębowe

Dekory egzotyczne